Пасажирські ліфти EF

Пасажирські ліфти EF
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 06037935
 
 

Опис Пасажирські ліфти EF

Основна серія від "Євроформат Україна" це - «EF». Вона складається з 14 моделей різної швидкості і вантажопідйомності, кожна з яких випускається в двох варіантах - «Стандарт» і «Престиж».

Ліфти серії «EF» користуються широкою популярністю серед забудовників і проектних організацій зважаючи на високі експлуатаційні показники, характеристики надійності, безпеки і ремонтопридатності, а також зважаючи на свою порівняно невисоку вартість, починаючи від витрат на монтаж і закінчуючи витратами на подальшу експлуатацію.

Комплект «Стандарт» - це найбільш популярна модель виконання ліфта. При розробці цього варіанту ліфта модельного ряду серії «EF» враховувалися навіть найдрібніші зауваження та побажання з боку забудовників і експлуатуючих організацій, в результаті чого були досягнуті високі показники з безпеки, надійності роботи, безвідмовності і захищеності від навмисного псування.

Оптимальне рішення для адміністративних і громадських будівель, готелів, лікарень, а також житлових будинків підвищеного ступеня комфорту. Відмінними характеристиками комплекту «Престиж» від комплекту «Стандарт» є покращене оформлення зовнішнього вигляду купе кабіни ліфта, і також поліпшені показники безшумності роботи і плавності ходу.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Укрсхідліфт - монтаж ліфтів, ремонт ліфтів, технічне обслуговування ліфтів
(основний офіс)

61168, Україна, Харківська, Харків, вул. Валентінівська, будинок 13-В, офіс 88

Новини компанії

У продажі з’явилися гідравлічні підйомники для інвалідів!
05 квітня 2021 в 15:07

Оновлення асортименту товарів та послуг компанії Укрсхідліфт! Тепер у нас ви можете придбати підйомник гідравлічний для інвалідів! Гідравлічні підйомники для інвалідів допомагають людям з обмеженими можливостями відчувати…

 

Сайти

Укрсхідліфт - ліфтове обладнання в Україні

Укрсхідліфт - ліфтове обладнання в Україні

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create