Яким повинен бути якісний технічний огляд ліфта?

Ліфт - це транспортний засіб підвищеної небезпеки. Щодня ліфти перевозять величезну кількість людей і різні вантажі. Ліфти можуть похизуватися найбільшими показниками по перевезенню пасажирів, ніж будь-який інший транспортний засіб. Але як і будь-яке устаткування, ліфти і підйомники повинні своєчасно проходити належний огляд і ремонт, щоб уникнути небезпечних ситуацій, які можуть спричинити неприємні випадки.  

Технічний огляд ліфтів - це процедура, якій підлягають всі встановлені і запущені ліфти протягом усього терміну своєї служби. Незалежно від типу будівлі і його складності - якщо в ньому є ліфт, він повинен проходити регулярні технічні огляди.

Технічне обслуговування ліфтів повинно виконуватися точно в зазначені терміни, а робити його повинен висококваліфікований персонал електромеханіків і інженерно-технічних працівників.

Крім того, раз на рік усі ліфти, згідно з правилами улаштування електроустановок проходять вимірювання опору ізоляції - перевірку на електробезпеку ліфта.
Періодичні огляди проходять до самого кінця терміну експлуатації ліфта.

Комплекс технічного обслуговування враховує особливості кожної моделі, типу ліфта. Постійний контроль і аналіз роботи ліфтового устаткування сприяє зменшенню і попередженню збоїв в роботі ліфтів.

Для забезпечення високої якості робіт ми постійно проводимо навчання для підвищення кваліфікації працівників в учбових центрах Заводів-виробників, а також у відповідних учбово-курсових комбінатах. Технічне обслуговування ліфтів передбачає величезний спектр робіт. Це і регулярні перевірки електричного і механічного устаткування у складі ліфта, чищення, регулювання і змащування усіх необхідних вузлів і елементів, з метою підтримки чіткої працездатності ліфта. Саме тому так важливо здійснювати обслуговування ліфтів. Крім того, регулярна перевірка і своєчасна заміна необхідних елементів, зможе забезпечити безперебійну експлуатацію і попередити збої в ліфтах і різних підйомниках.

Фахівці підприємства суворо стежать за графіком проведення щорічних технічних оглядів, графіком проведення експертиз ліфтів, що відпрацювали нормативний термін експлуатації, складають дефектні відомості на устаткування, що вийшло з ладу, оформляють заявки на їх заміну.

Компанія Укрсхідліфт пропонує якісне технічне обслуговування ліфтів в Україні! Підприємство надає дані послуги за доступними цінами. Саме це є однією з основних конкурентних переваг.

Якщо вам потрібне технічне обслуговування ліфтів, звертайтеся просто зараз до компанії Укрсхідліфт! Замовити ремонт та обслуговування механізмів, ви можете за телефонами, що вказані у контактній інформації.