Як обрати підйомну платформу для інвалідів?

Люди з обмеженими можливостями також ведуть активний спосіб життя, тільки потребують зручності пересування набагато більше інших. За статистикою в будь-якій країні світу кількість людей з обмеженими можливостями сягає 7-10 % від загальної кількості населення. Аби кожна із них могла вільно пересуватися, у 2006 році Генеральна Асамблея ООН видала Конвенцію про права інвалідів, згідно з якою всі житлові, медичні та громадські будівлі мають бути обладнані спеціальними ліфтами такими як підйомна платформа для інвалідів ціна якої дорінює якості.

Компанія Укрсхідліфт турбується, щоб комфорт був доступний кожному. У нас ви можете придбати підйомні платформи для незахищених груп населення найкращої якості за доступною ціною.

У цій статті ми допоможемо підібрати якісну підйомну платформу для інвалідів.

Підйомники для інвалідів дозволяють без проблем пересуватися, долати невеликі висоти, як наприклад, при відвідуванні магазинів, користуванні транспортом.

Зараз ліфти для людей з обмеженими можливостями встановлюють все частіше у вже давно існуючі будівлі, в нові, а також у тих, які ще будуються.

Підйомники для інвалідів встановлюються як всередині, так і зовні громадських, виробничих і житлових будівель. Вони призначені для полегшення переміщення людей з обмеженими можливостями, коли потрібно підняти або опустити людину, що знаходиться в кріслі-каталці. Сучасні підйомні механізми служать для створення максимального комфорту людині. У сучасному місті все частіше замислюються про людей з обмеженими можливостями пересування, будують пандуси біля входів у будівлі, в підземних переходах.

Підйомники для інвалідів найчастіше обладнуються електронікою для санкціонованого доступу, що виключає можливість використовувати підйомні платформи не за призначенням. Прості в експлуатації, легкі та ергономічні підйомні механізми для інвалідів - це можливість для людини з обмеженими можливостями спокійно переміщатися, не відчуваючи себе скривдженим.

Підйомники міцні, надійні і довговічні, вони не займають занадто багато місця (особливо це стосується тих конструкцій, які складаються). Їх виробництво і монтаж цілком доступні.

Важливо замовляти підйомники в перевірених виробників. Вибираючи підйомний механізм зважайте на сертифікат якості який надає виробник, доступність у використанні, міцність та егрономічність.

Компанія "Укрсхідліфт" завжди готова до оперативної співпраці. У нас не буває незначних клієнтів. Ми одинаковою мірою уважно ставимося до кожної людини, з якою нам щастить співпрацювати.