Осбливості вибору котеджних ліфтів

Купити котеджний ліфт та не пожаліти про покупку - ціле мистецтво!

Тут ви знайдете всю потрібну інформацію, щоб обрати котеджний ліфт.

Котеджні ліфти, або як їх ще називають - домашні ліфти, від звичайних ліфтів відрізняються за наступними параметрами:

  •  низьке енергоспоживання;
  •  можливість роботи в автономному режимі при перебоях з електроживленням у будинку;
  •  мала вага;
  •  мінімальні габарити шахти.

Приймати рішення про встановлення ліфтів можна, як під час будівництва, так і в завершеному будинку. Для монтажу обладнання не потрібно проектування додаткових підсилювальних конструкцій. Підйомник можна встановити, як всередині будівлі, так і зовні. Такий ліфт не тільки не зіпсує фасад будівлі, але і додасть йому модний і сучасний вигляд.

Компанія Укрсхідліфт при виборі ліфта рекомендує зважати на такі фактори:
розміщення ліфта в будинку;

  • тип ліфта;
  • оздоблення ліфта;
  • ціна ліфта.

Котеджні ліфти надійні і безпечні в експлуатації, а також прості в монтажі та установці. При цьому, для установки і налаштування роботи ліфта приватного будинку спеціальних дозволів не потрібно. Для економії простору в будинку, як правило, використовують ліфти невеликих габаритів.

Одним з кращих вважається котеджний ліфт EFR. Гідравлічне обладнання ліфта розраховане виключно на перевезення людей та забезпечує високий рівень комфортності. Відповідність європейському нормативу 81.41. гарантує максимальний рівень безпеки!
Пройшов тест на міцність в лабораторії Технологічного Інституту Арагона (ITA), що спеціалізується на технологіях вертикального транспорту. В тому числі, тест на зношуваність платформи допомогою імітації вкрай несприятливих умов, а також тест на вільне падіння у випробувальній вежі при навантаженні, що перевищує максимально допустиму. Ще одна вагома перевага - це його компактність, не потрібно виділяти багато місця в будинку на всановлення такого ліфта.

Компанія Укрсхідліфт пропонує придбати котеджні ліфти високої якості на будь-який смак та гаманець. Розміри шафи: 950 мм (Д) х 400 мм (Г) х 1850 мм (В). Такого виду ліфти чудово підійдуть для встановлення вдома, чи в офісі, адже підключаються до звичайної розетки, електроенергії використовують не більше мультиварки. Менеджери компанії - експерти в даній темій, зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону ви отримаєте професійну консультацію.

Сподіваємося, що інформація, викладена в запропонованій статті, допоможе вам правильно сформувати підхід до вибору ліфта для будинку і отримати обладнання, що найбільш повно відповідає вашим очікуванням.