Якісний ремонт і технічне обслуговування ліфтів – запорука тривалої експлуатації

У сучасному світі важко уявити багатоповерховий будинок без ліфта. Їх встановлюють задля забезпечення комфорту відвідувачів, мешканців, працівників. Проте практично неможливо забезпечити надійне функціонування ліфту без належного огляду та ремонтних робіт.

На сучасному ринку ліфтових установок представлені підйомники зарубіжного та вітчизняного виробництва. У процесі їх експлуатації нерідко виникають різні проблеми, тому ліфти часто потребуть якісного та своєчасного ремонту. Інакше це створить чимало незручностей для багатоповерхівок, отож ремонт ліфтів є запорукою їхньої тривалої експлуатації.

Для уникнення втручань у роботу підйомного устаткування варто здійснювати планові ремонтні роботи та технічне обслуговування, що дозволяє оцінити стан ліфта й виконати заміну зношених деталей. Поточний ремонт може здійснюватися раз на місяць, квартал чи півроку – все залежить від стану ліфта. В такому разі виконуються нескладні роботи та відбувається заміна невеликих деталей. Капітальний же ремонт передбачає повну заміну усіх зношених деталей, тобто по суті відбувається повне оновлення.

Важливо, щоб під час ремонтних робіт працівники дотримувалися техніки безпеки. Необхідно, щоб усі роботи виконувалися у спецодязі та касці. На основній площадці (або навіть на кожному поверсі) повинна обов’язково бути табличка-повідомлення про проведення ремонтних робіті.

Саме завдяки вчасному ремонту ліфта можна суттєво продовжити термін його експлуатації. Для тільки встановлених ліфтів або після капітального ремонту необхідно проводити технічне обстеження. У такий спосіб можна істотно підвищити безпеку їх експлуатації та уникнути раптових несправностей. У процесі технічного обстеження відбувається перевірка обладнання та відомостей, які вказані у паспорті, проводиться вимірювальний контроль щодо відповідності монтажним кресленням, здійснюється перевірка усіх режимів роботи ліфтової установки.

Ремонт і технічне обслуговування ліфтів можна замовити в компанії «Укрсхідліфт». У нас працюють справжні професіонали своєї справи, які виконують усі роботи максимально якісно та швидко завдяки наявним величезному досвіду та ґрунтовним знанням. Маємо власну електротехнічну лабораторію. Гарантуємо оперативність та відмінну якість проведених робіт. У разі виникнення додаткових запитань неодмінно проконсультуємо Вас. Будемо раді допомогти у вирішенні Ваших проблем!