Експертиза ліфтів та все, що про неї треба знати

Зараз дуже важко уявити багатоповерховий будинок, а тим паче якийсь офісний чи торговий центр, лікарню чи підприємство  без ліфта. Сьогодні ліфти встановлюють у найрізноманітніших приміщеннях для разноманітних цілей: для зручності працівників, відвідувачів, жителів будинку, перевозу грузових вантажів та ін. Але навіть в умовах науково-технічного прогресу неможливо спрогнозувати, чи дійсно ліфт буде правильно рухатись, витримувати допустиме навантаження і виконувати всі свої функції. Тому перед початком використання будь-який ліфт має пройти спеціальну перевірку.

Для того, щоб ліфт чи екскалатор були повністю безпечні та готові до використання, фахівці здійснюють регулярний технічний нагляд. Вони мають ретельно дослідити об'єкт, провести експертизу і дати відповідний сертифікат. Експертиза ліфтів дозволяє забезпечити цим підйомним механізмам безперебійну роботу і убезпечити життя людей. 

Розгляньмо детальніше, як це відбувається. Експертиза завжди починається з невеликої консультації. Фахівець аналізує креслення, структуру, технічні звіти та іншу документацію. Пам'ятайте, що обов'язково треба провести експертизу ліфтів, термін дії яких закінчується. Це робиться для того, щоб визначити, чи придатна служити техніка та чи відповідає вона всім критеріям безпеки.

У результаті ви отримуєте висновок від експерта. Там буде вказано, який остаточний ресурс обладнання, скільки ще можна користуватися ліфтом та інші відомості. Зазвичай ця інформація чітка, добре структурована та зрозуміла. 

В документах ви знайдете таке: чи відповідає ліфт заявленим характеристикам (вказані в технічному паспорті), чи відповідає кресленням, звіт про випробовування у всіх режимах роботи, загальна оцінка. Але чітких вимог до цієї документації немає. Кожен фахівець може вказувати там додаткові дані. 

Ремонт і технічне обслуговування ліфтів - це те, на чому спеціалізується Укрсхідліфт. Також ми можемо запропонувати вам послугу якісної експертизи ліфтів. На даний момент надаємо послуги з технічного огляду на ліфтах, ескалаторах (траволаторах), підйомних платформах для інвалідів.

В процесі ми також ретельно робимо перевірку: вимірюємо опір ізоляції електроустаткування та електромереж ліфта, перевіряємо наявність ланцюга між заземленою електроустановкою і її елементами та інше. Щоб дізнатися детальніше про послугу, перейдіть в каталог на нашому сайті. Вартість надання послуги обговорюється. Також ми пропонуємо широкий асортимент запчастин для ліфтів.

Телефонуйте нам прямо зараз! Не зволікайте, адже це ваша безпека!